Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Młodzież w działaniu" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Młodzież w Działaniu
Komisja Europejska Fundacja Rozwmoju Systemu Edukacji

Ex EVS Trampolina

GDY EVS TO ZA MAŁO – CZYLI ŻYCIE PO AKCJI 2.

No i stało się! Już po EVS, wracasz do domu i nie możesz usiedzieć? Masz mnóstwo pomysłów i niemniej entuzjazmu, ale… otoczenie ich nie podziela? Coraz bardziej się przekonujesz, że twoi rozmówcy nie do końca są przekonani o czym mówisz? Chcesz działać, ale nie wiesz jak? Spokojnie! To typowe objawy powrotu po EVS. Nie Ty pierwszy przez to przechodzisz! Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz przechodzić przez to, co przeszła grupa entuzjastów w 2006, gdy powoływali do życia Stowarzyszenie Uczestników Wolontariatu Europejskiego TRAMPOLINA.

W Trampolinie wszystkich członków łączy to samo doświadczenie – Wolontariatu Europejskiego. Pochodzimy z różnych miejsc w Polsce, byliśmy na EVS w różnych krajach, ale po powrocie chcemy działać razem i jesteśmy otwarci na każdego kolejnego ex-EVS’a. Zapraszamy także i Ciebie.

Bez obaw! Trampolina nie jest bezduszną instytucją! Jej siłą jest siła jej członków. Tutaj nie ma „programów” tutaj jest entuzjazm, kreatywności i działanie.
Zgłosić do nas się można w każdej chwili, jednak im wcześniej, tym większe szanse na:

  • Otrzymanie dofinansowania do 75 procent swojego projektu w ramach programu Mini grantów, których efekty z roku na rok coraz bardziej nas zaskakują.
  • Aktywny udział w wydarzeniach organizowanych przez członków Trampoliny na skalę lokalną, krajową, jak i europejską.
  • Udział w międzynarodowych spotkaniach - nie jesteśmy jedynym takim stowarzyszeniem w Europie – współpracujemy z podobnymi nam „Trampolinami” z całej Europy.
  • Realny wpływ na działania stowarzyszenia – pamiętaj! Nie jesteśmy instytucją a grupą ludzi, która spędza ze sobą dużo czasu bo tak już mamy.

Jak do nas dołączyć? Wystarczy napisać pod ten adres: info@trampolina.org.pl

Więcej na http://www.trampolina.org.pl

 

Kalendarz wydarzeń

Program Młodzież w Działaniu