Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Młodzież w działaniu" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Młodzież w Działaniu
Komisja Europejska Fundacja Rozwmoju Systemu Edukacji

Relacje z wolontariatu

W tej sekcji będziemy zamieszczać relacje z wolontariatu. Wolontariusze - polscy i zagraniczni, często prowadzą blogi, pamiętniki internetowe, itp. Jeżeli chcecie, aby realcja z Twojego wolontariatu pojawiła się na tej stronie, przeslij maila na adres:abielska@frse.org.pl podając link do bloga, realcji, itp.

PROJEKTY WOLONTARIATU EUROPEJSKIEGO

PL-21-40-2012-R1 Dom Spotkań im. Angelusa Silesiusa, Wrocław

"Zugdickie lato z trenerem" to nazwa projektu. Organizowany jest przez 2 ośrodki. Dom Spotkań im. Angelusa Silesiusa we Wrocławiu i ATINATI z Zugdidi - Gruzja jako organizacja przyjmująca wolontariuszy. Cały projekt dofinansowany jest przez Unie Europejską i utworzony w ramach programu "Młodzież w działaniu"; EVS - Wolontariat Europejski.

Link do bloga wolontariuszy : SZAMTRO

 

Caritas Archidjecezji Gdańskiej, Gdańsk

Dajana - od września 2012 roku wolontariuszka pracująca w ramach EVSu w stolicy Armeni- Erywaniu. :) Na blogu opisuje praktycznie wszystko, bo nie ma zwyczaju prowadzić "papierowego pamiętnika",a chce gdzieś zachować wspomnienia.

Link do bloga wolontariuszki: Podróżowanie niekontrolowane

 

 

 

.

 

Relacje, blogi, pamiętniki internetowe odzwierciedlają jedynie stanowisko autorów. Komisja Europejska i Narodowa Agencja nie ponoszą odpowiedzialności za zamieszczaną w nich zawartość merytoryczną.

Kalendarz wydarzeń

Program Młodzież w Działaniu