Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Młodzież w działaniu" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Młodzież w Działaniu
Komisja Europejska Fundacja Rozwmoju Systemu Edukacji

Aktualności akcyjne Subskrybuje zawartość

 • Data dodania: 03.04.2014
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 2
  W odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące możliwości realizacji projektów Wolontariatu Europejskiego z Krajami Partnerskimi w Programie Erasmus+ przedstawiamy informacje o EVS w Akcji 1. i 2. Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z bogatej oferty działań wolontariackich, jakie ukazuje nasz program.
 • Dialog międzypokoleniowy - KONKURS! | www.mlodziez.org.pl
  Data dodania: 20.09.2013
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 1
  Realizowaliście w latach 2007-2012 projekt Inicjatywy Młodzieżowej lub Wymianę Młodzieży w ramach Programu „Młodzież w działaniu”, który przyczyniał się do budowania dialogu międzypokoleniowego lub dzięki pomysłowi i zaangażowaniu młodzieży zachęcał osoby starsze do większej aktywności?
 • Praktyczne wskazówki, jak wypełnić wniosek w Akcji 1.2. | www.mlodziez.org.pl
  Data dodania: 27.08.2013
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 1
  Wypełniacie wniosek w Akcji 1.2. pierwszy raz? A może składaliście go wcześniej, ale został odrzucony z przyczyny formalnych? Chcecie wiedzieć, jak ustrzec się przed popełnieniem błędów?
 • Młodzież a sprawy publiczne - pomyślcie o projekcie w ramach Akcji 1.3! | www.mlodziez.org.pl
  Data dodania: 26.08.2013
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 1
  System polityczny, demokracja, społeczeństwo obywatelskie...Słyszycie i czytacie o nich często. Ale jak przekuć to na konkrety? I na dodatek odnaleźć w nich miejsce i rolę dla młodego człowieka? Weźcie sprawy w swoje ręce i pomyślcie nad projektem!
 • Byliście już na wakacjach? Skorzystajcie z nawiązanych kontaktów - zróbcie ze znajomymi projekt MIM! | www.mlodziez.org.pl
  Data dodania: 12.08.2013
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 1
  W czasie zagranicznych wyjazdów wakacyjnych, letnich obozów, festiwali muzycznych i innych imprez  z pewnością poznaliście ciekawych ludzi z innych krajów europejskich, z którymi chcecie utrzymać kontakt. A wiadomo, nic tak nie integruje jak wspólne działanie!

Kalendarz wydarzeń

Program Młodzież w Działaniu