Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Młodzież w działaniu" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Młodzież w Działaniu
Komisja Europejska Fundacja Rozwmoju Systemu Edukacji

Dialog międzypokoleniowy - KONKURS!

Dialog międzypokoleniowy - KONKURS! | www.mlodziez.org.pl

Realizowaliście w latach 2007-2012 projekt Inicjatywy Młodzieżowej lub Wymianę Młodzieży w ramach Programu „Młodzież w działaniu”, który przyczyniał się do budowania dialogu międzypokoleniowego lub dzięki pomysłowi i zaangażowaniu młodzieży zachęcał osoby starsze do większej aktywności?

Jeśli Wasza odpowiedź brzmi pozytywnie, zapraszamy Was do udziału w konkursie na najciekawsze projekty, o dużej sile oddziaływania, wywołujące pozytywną zmianę, które posłużyły włączaniu osób starszych i budowaniu dialogu międzypokoleniowego. 

Pochwalcie się swoimi pomysłami, osiągnięciami i wypracowanymi metodami. Podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami, co w przypadku Waszego projektu pomogło w nawiązaniu relacji i dialogu! Pokażcie innym jak można działać dla pożytku innych i angażować się w wolontariat.

Co można wygrać?

Prezentacje zwycięskich projektów opublikujemy na stronie internetowej Programu, głównych realizatorów nagrodzimy publikacjami oraz gadżetami programowymi, a dla zdobywców pierwszego miejsca mamy dwa aparaty fotograficzne, które będziecie mogli wykorzystać w dalszej pracy projektowej.

Formularz zgłoszeniowy do konkursy znajdziecie pod poniższym linkiem: ANKIETA ZGŁOSZENIOWA

Na Wasze prace czekamy do 30 września 2013 r.

PodglądZałącznikWielkość
regulamin_konkursu.pdf128.51 KB

Kalendarz wydarzeń

Program Młodzież w Działaniu