Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Młodzież w działaniu" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Młodzież w Działaniu
Komisja Europejska Fundacja Rozwmoju Systemu Edukacji

Praktyczne wskazówki, jak wypełnić wniosek w Akcji 1.2.

Praktyczne wskazówki, jak wypełnić wniosek w Akcji 1.2.  | www.mlodziez.org.pl

Wypełniacie wniosek w Akcji 1.2. pierwszy raz? A może składaliście go wcześniej, ale został odrzucony z przyczyny formalnych? Chcecie wiedzieć, jak ustrzec się przed popełnieniem błędów?

Przejrzycie załączone poniżej pliki. Znajdziecie tam wskazówki, jak poprawnie wypełnić wniosek oraz porozumienie partnerskie do Akcji 1.2. Zaznaczyliśmy tam najważniejsze miejsca, na które musicie zwrócić uwagę. Pamiętajcie jednak o tym, że zarówno we wniosku, jak i w porozumieniu wszystkie pola muszą być wypełnione, w poniższych załącznikach chcemy zwrócić Waszą uwagę na miejsca najczęściej popełnianych błędów.

Pamiętajcie, najbliższy termin składania wniosków to 1 października 2013, wnioski składać można jedynie w systemie on-line. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową instrukcją, jak złożyć wniosek w systemie on-line.

W najbliższym terminie priorytetowo traktowane będą projekty składane przez grupy i organizacje, które rozpoczynaja swoja pracę projektową i jeszcze nie korzystały z dofinansowania w ramach Akcji 1.2. oraz Międzynarodowe Inicjatywy Młodzieżowe.

PodglądZałącznikWielkość
wniosek_2013_wskazowki.pdf4.95 MB
porozumienie_partnerskie.pdf1.05 MB

Kalendarz wydarzeń

Program Młodzież w Działaniu