Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Młodzież w działaniu" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Młodzież w Działaniu
Komisja Europejska Fundacja Rozwmoju Systemu Edukacji

Ruszył nabór uczestników międzynarodowego szkolenia Coach2Coach: Coaching for Youth Participation

Ruszył nabór uczestników międzynarodowego szkolenia Coach2Coach: Coaching for Youth Participation | www.mlodziez.org.pl

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczął się nabór do pierwszego z tegorocznych szkoleń Coach2Coach: Coaching for Youth Participation.

Jest to międzynarodowe szkolenie adresowane do osób pracujących z młodymi ludźmi, pragnących udzielać im wsparcia poprzez pełnienie funkcji coacha/osoby wspierającej młodą osobę lub grupę młodzieżową.

Wszelkie informacje o szkoleniu Coach2Coach znajdziecie pod linkiem: http://www.mlodziez.org.pl/szkolenia/coach2coach-coaching-youth-particip...

Zachęcamy równiez do lektury przewodnika "Coaching Youth Initiatives. Guide for Supporting Youth Participation", który znajdziecie na naszej stronie w zakładce "Publikacje".

Kalendarz wydarzeń

Program Młodzież w Działaniu