Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Młodzież w działaniu" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Młodzież w Działaniu
Komisja Europejska Fundacja Rozwmoju Systemu Edukacji

Seminarium kontaktowe "Demopeople" już za nami

Seminarium kontaktowe "Demopeople" już za nami | www.mlodziez.org.pl

23 uczestników z ośmiu krajów, cztery dni zajęć których efektem jest sześć projektów  - to w skrócie efekt seminarium organizowanego w dniach 17-22 kwietnia w Konstancinie k/Warszawy.

Wymiana doświadczeń, nawiązanie kontaktów, szlifowanie umiejętności językowych, poznanie uroków wieczornej wiosennej Warszawy to elementy towarzyszące największemy wydarzeniu szkoleniowu Akcji 1.3 i Akc ji 5.1. w 2012 roku. Co ciekawe, pierwszy projekt trafił już na termin 1 maja 2012 do Polskiej Narodowej Agencji.

Zobaczcie co się tam działo, a także zerknijcie na zdjęcia.

jeden z trenerów sesja warsztatowa dyskusja w trakcie zajęć wskazówki od prowadzących nietypowe ujęcie grupa flipczart występ przed uczestnikami praca nad projektem prezentacja praca nad projektem

Kalendarz wydarzeń

Program Młodzież w Działaniu