Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Młodzież w działaniu" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Młodzież w Działaniu
Komisja Europejska Fundacja Rozwmoju Systemu Edukacji

Szkolenie "Sportowa inicjatywa" już za nami

Szkolenie "Sportowa inicjatywa" już za nami | www.mlodziez.org.pl

24 przedstawicieli stowarzyszeń, klubów, fundacji i instytucji publicznych zajmujących się sportem i młodzieżą przez 3 dni pracowało niczym na wyczerpującym treningu.

Celem szkolenia było przybliżenie i wyjaśnienie aspektów formalnych, finansowych i metodologicznych projektów, na jakie można otrzymać wsparcie w ramach Akcji 1. programu - zarówno na wymiany międzynarodowe, jak i działania stricte lokalne. Zajęcia prowadzone były metodą warsztatową, zaś jednym z ciekawszych punktów programu było spotkanie z organizatorami projektów dofinansowanych przez Narodową Agencję w 2011 roku oraz wizyta na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ostatni dzień poświęcono na przygotowanie konkretnych pomysłów na działania i ich zweryfikowanie przez pracowników zespołu Akcji 1.

Takie szkolenia organizowane są cztery razy w roku. Tym razem tematem przewodnim był sport i jego wykorzystanie do pracy z młodzieżą. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej oraz kontaktu z naszymi przedstawicielami w różnych regionach Polski.

wizyta na Stadionie Narodowym wizyta na Stadionie Narodowym jeden z trenerów prowadzących szkolenie zajęcia wizyta na Stadionie Narodowym gry integracyjne

Kalendarz wydarzeń

Program Młodzież w Działaniu