Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Młodzież w działaniu" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Młodzież w Działaniu
Komisja Europejska Fundacja Rozwmoju Systemu Edukacji

Zapraszamy na Forum Liderów

Zapraszamy na Forum Liderów  | www.mlodziez.org.pl

Zorganizowaliście projekt w ostatnim czasie dofinansowany przez Akcję 1. lub Akcję 3.1. ? Mamy dla Was ciekawą propozycję!

Zapraszamy na początku grudnia (6-9.12) do Konstancina na Forum Liderów. Głównym założeniem spotkania, a jednocześnie sposobem pracy, jest wymiana metod i narzędzi stosowanych w pracy z młodymi ludźmi w projektach programu „Młodzież w działaniu” i ogólnie – w ramach działalności społecznej. Forum ma być giełdą metod i narzędzi, przestrzenią prezentacji i wymiany wykorzystywanych, sprawdzonych w praktyce metod, narzędzi pracy z młodymi ludźmi oraz rozwój kompetencji i wiedzy uczestników.

Jak się zgłosić? Więcej informacji wraz z formularzem znajduje się na stronie:
http://www.mlodziez.org.pl/szkolenia/forum-lid-r

 

Kalendarz wydarzeń

Program Młodzież w Działaniu