Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Młodzież w działaniu" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Młodzież w Działaniu
Komisja Europejska Fundacja Rozwmoju Systemu Edukacji

Aktualności akcyjne Subskrybuje zawartość

 • Głosuj na Młodzieżową Stolicę Europy! | www.mlodziez.org.pl
  Data dodania: 23.03.2011
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 2, Akcja 3, Akcja 4, Akcja 5
  Tylko do 1 maja zgłaszać można kandydatury miast, które powalczą o tytuł Młodzieżowej stolicy Europy 2014. Wyróżnienie to przyznaje Europejskie Forum Młodzieży. Miano Młodzieżowej Stolicy Europy miasto otrzymuje na jeden rok, podczas którego organizuje młodzieżowe przedsięwzięcia o charakterze kulturowym, socjologicznym, politycznym i ekonomicznym.
 • Data dodania: 23.03.2011
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 1
  4 kwietnia w siedzibie Narodowej Agencji odbyło się spotkanie pracowników Akcji 1. i trenerów prowadzących szkolenia "Starter". Omówione zostały zmiany, jakie zaszły w Inicjatywach Młodzieżowych od 2011 roku, oraz dopracowano terminarz i program szkoleń. Najbliższy "Starter" już pod koniec kwietnia!
 • Data dodania: 23.03.2011
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 1, Akcja 2, Akcja 3, Akcja 4, Akcja 5
  Największe medium środowiska osób niepełnosprawnych - magazyn "Integracja" oraz portal www.niepelnosprawni.pl - w najnowszym numerze z marca 2011 roku przedstawiają projekt wymiany i inicjatywy. Więcej na http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/84844
 • Już tylko dwa miesiące dzielą nas od Europejskiego Tygodnia Młodzieży! | www.mlodziez.org.pl
  Data dodania: 22.03.2011
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 1, Akcja 2, Akcja 3, Akcja 4, Akcja 5
  Już za niecałe dwa miesiące odbędą się debaty w całym kraju, a później wielkie spotkanie w Warszawie, Bruksesli i Antwerpii. Więcej informacji już wkrótce na specjalnej stronie internetowej poświęconej polskiemu Europejskiemu Tygodniowi Młodzieży (ETM)!
 • www.mwd.org.pl | Ożywione logo programu
  Data dodania: 22.03.2011
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 1, Akcja 2, Akcja 3, Akcja 4, Akcja 5
  Młodzieżowa Organizacja Czosnowska  (MOC) ożywiła nasze logo podczas swojego projektu latem 2010 roku. Zobaczcie i naśladujcie!

Kalendarz wydarzeń

Program Młodzież w Działaniu