Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Młodzież w działaniu" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Młodzież w Działaniu
Komisja Europejska Fundacja Rozwmoju Systemu Edukacji

Aktualności akcyjne Subskrybuje zawartość

 • Polecamy seminarium kontaktowe w Estonii (kwiecień 2013) | www.mlodziez.org.pl
  Data dodania: 16.01.2013
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 1
  Estońska Narodowa Agencja organizuje na początku kwietnia (2-7) seminarium kontaktowe, dla tych, którzy zamierzają zorganizować wymianę jeszcze w tym roku i składać wniosek na 1 maja lub 1 października. Dla Polaków przewidziano dwa miejsca, poszukiwane są osoby mający już pewne doświadczenie w organizacji projektów.
 • Miniporadnik ułatwiający złożenie wniosku | www.mlodziez.org.pl
  Data dodania: 10.01.2013
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 1, Akcja 2, Akcja 3, Akcja 4, Akcja 5
  Myślicie o projekcie? Zamierzacie składać wniosek w tym roku? Sprawdźcie co przygotowaliśmy. Mini poradnik powinien rozwiać ewentualne wątpliwości związane z tym czy możecie ubiegać się o środki, kto jest Waszym prawnym reprezentantem, co musicie zrobić oprócz samego przygotowania pomysłu i napisania wniosku. Zachęcamy do korzystania z naszego serwisu.  
 • Europejski Tydzień Młodzieży 2013 - zapraszamy do składania wniosków | www.mlodziez.org.pl
  Data dodania: 21.12.2012
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 5
  Zrealizujcie projekt w Akcji 5.1 w ramach Europejskiego Tygodnia Młodzieży! Oto niepowtarzalna okazja, aby nadać nowy wymiar lokalnym działaniom z udziałem młodzieży i osób tworzących politykę młodzieżową, skierować dyskusję o udziale młodzieży w życiu społeczności lokalnych na nowy tor, dodać siły i energii współpracy między władzami lokalnymi a młodzieżą, tam gdzie jest ona faktem oraz rozpocząć tę współpracę tam, gdzie jest ona dopiero pomysłem i dać jej uczestnikom motywację do efektywnego działania!
 • Wolontariat Europejski zamiast bezrobocia? | www.mlodziez.org.pl
  Data dodania: 04.12.2012
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 2
  Pod koniec 2011 roku w urzędach pracy w całej Polsce zarejestrowanych było około 730 000 bezrobotnych do 30 roku życia. Stanowili oni ponad 38% ogółu bezrobotnych. Blisko czterech na dziesięciu bezrobotnych miało mniej niż 30 lat. Oznacza to, że co trzeci (w niektórych urzędach nawet co drugi) z bezrobotnych mógłby, zgodnie z formalnymi zasadami, wyjechać na Wolontariat Europejski. Ale prawie żaden z nich o tym nie wie.
 • Spotkanie informacyjne na temat możliwości Akcji 1.3. i 5.1. | www.mlodziez.org.pl
  Data dodania: 29.11.2012
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 1, Akcja 3, Akcja 5
  Zapraszamy 11 grudnia we wtorek do siedziby Narodowej Agencji na spotkanie informacyjne. 4 godziny wypełnią Wam praktyczne informacje oraz przykłady projektów. Jeśli interesuje Was:

Kalendarz wydarzeń

Program Młodzież w Działaniu