Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Młodzież w działaniu" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Młodzież w Działaniu
Komisja Europejska Fundacja Rozwmoju Systemu Edukacji

Aktualności akcyjne Subskrybuje zawartość

 • TRAMPOLINA Reaktywacja! | www.mlodziez.org.pl
  Data dodania: 27.08.2012
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 2
  Drogi Ex EVSie! Jeżeli EVS to dla Ciebie za mało. Jeżeli pobyt na wolontariacie zmotywował Cię, by iść dalej, to Trampolina czeka na Ciebie. Stowarzyszenie Uczestników Wolontariatu Europejskiego „Trampolina” zrzesza ludzi takich jak Ty. Ludzi, których możesz poznać podczas 1. Integracyjnego Spotkania "Trampoliny".
 • Wolontariat Europejski w nowoczesnej bibliotece | www.mlodziez.org.pl
  Data dodania: 01.08.2012
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 2
  Współczesne biblioteki już dawno stały się miejscami, w których nie tylko można wypożyczyć książkę, ale też wziąć udział w spotkaniu, warsztacie czy obejrzeć wystawę poświęconą ciekawym tematom. Co więcej, wiele bibliotek prowadzi działalność animacyjną, niejednokrotnie stając się centrum życia kulturalnego, szczególnie w małych społecznościach. Biblioteki często udostępniają bezpłatnie Internet i pomagają w wyszukiwaniu informacji, wspierają w rozwoju zainteresowań u młodych i starszych czytelników.
 • "Learning to pay it forward" - szkolenie dla beneficjentów Inicjatyw Młodzieżowych i Wymian Młodzieży! | www.mlodziez.org.pl
  Data dodania: 20.07.2012
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 1
  Jeżeli: jesteś w  wieku 18-30 lat, masz za sobą doświadczenie realizacji projektu Wymiany Młodzieży lub/i Inicjatywy Młodzieżowej, zastanawiasz się, jak możesz podzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z rówieśnikami, chcesz mieć pozytywny wpływ na ich rozwój i zwiększenie zaangażowania w życie społeczności lokalnej...
 • Mentor, czyli kto? Szkolenie dla mentorów EVS, 13-16.09.2012 | www.mlodziez.org.pl
  Data dodania: 12.07.2012
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 2
    "Mentor, to ktoś, kto widzi w Tobie więcej talentów i zdolności niż Ty sam potrafisz w sobie dostrzec i pomaga Ci sprawić, aby one w pełni zaistniały." Bob Proctor pisarz, mówca oraz coach Mentor to postać z mitologii greckiej. Był on opiekunem i wychowawcą Telemacha, syna Odyseusza w "Odysei" Homera. Jest uosobieniem doświadczonego doradcy, przewodnika życiowego, wychowawcy, wcieleniem mądrości życiowej i doświadczenia.
 • Akredytacje: Wielka aktualizacja organizacji EVS | www.mlodziez.org.pl
  Data dodania: 05.07.2012
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 2
  Informujemy, iż we współpracy z Komisją Europejską, pracujemy obecnie nad usprawnieniem funkcjonowania bazy danych akredytowanych organizacji Wolontariatu Europejskiego (EVS), dostępnej na stronie: http://ec.europa.eu/youth/evs/aod/hei_en.cfm. Celem tych działań jest zapewnienie jeszcze skuteczniejszej obsługi bazy danych, zarówno przez wolontariuszy, jak i organizacje, które chcą wziąć udział w projektach Wolontariatu Europejskiego.

Kalendarz wydarzeń

Program Młodzież w Działaniu