Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Młodzież w działaniu" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Młodzież w Działaniu
Komisja Europejska Fundacja Rozwmoju Systemu Edukacji

Aktualności akcyjne Subskrybuje zawartość

 • Strefa Mentora ponownie dostępna | www.mlodziez.org.pl
  Data dodania: 25.05.2012
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 2
  Na stronie naszej Akcji ponownie dostępna jest Strefa Mentora. Znajdziecie tam materiały, które na pewno pomogą Wam w pełnieniu tej odpowiedzialnej funkcji. Zachęcamy wszystkie osoby, pracujące lub chcące pracować jako mentorzy do zapoznania się ze Strefą. Strefą administruje Adam Kułanowski.
 • Seminarium kontaktowe "Demopeople" już za nami | www.mlodziez.org.pl
  Data dodania: 11.05.2012
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 1, Akcja 5
  23 uczestników z ośmiu krajów, cztery dni zajęć których efektem jest sześć projektów  - to w skrócie efekt seminarium organizowanego w dniach 17-22 kwietnia w Konstancinie k/Warszawy.
 • Zapraszamy do udziału w seminarium kontaktowym na Słowacji | www.mlodziez.org.pl
  Data dodania: 30.04.2012
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 1
  Udział w seminarium to najlepsza okazja do poznania zagranicznych partnerów. Organizatorzy przewidują do dwóch miejsc dla przedstawicieli polskich organizacji. Seminarium organizowane jest w dniach 11-16 czerwca 2012 na Słowacji. Więcej informacji wraz z formularzem zgłoszenia Zachęcamy do udziału!
 • Ruszył nabór uczestników międzynarodowego szkolenia Coach2Coach: Coaching for Youth Participation | www.mlodziez.org.pl
  Data dodania: 16.03.2012
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 1
  Z przyjemnością informujemy, że rozpoczął się nabór do pierwszego z tegorocznych szkoleń Coach2Coach: Coaching for Youth Participation. Jest to międzynarodowe szkolenie adresowane do osób pracujących z młodymi ludźmi, pragnących udzielać im wsparcia poprzez pełnienie funkcji coacha/osoby wspierającej młodą osobę lub grupę młodzieżową. Wszelkie informacje o szkoleniu Coach2Coach znajdziecie pod linkiem: http://www.mlodziez.org.pl/szkolenia/coach2coach-coaching-youth-particip...
 • Kalendarz szkoleń i seminariów w 2012 roku | www.mlodziez.org.pl
  Data dodania: 23.02.2012
  Wszystkie wyrażenia: Akcja 1
  W dziale poświęconym szkoleniom Akcji publikujemu kalendarz wydarzeń organizowanych przez nas jak i przez pozostałe Narodowe Agencje,

Kalendarz wydarzeń

Program Młodzież w Działaniu