Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Młodzież w działaniu" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Młodzież w Działaniu
Komisja Europejska Fundacja Rozwmoju Systemu Edukacji

Dzień informacyjny o Programie Erasmus+

Dzień informacyjny o Programie Erasmus+  | www.mlodziez.org.pl

Dwanaście paneli warsztatowych, eksperci  Narodowej Agencji, możliwość konsultacji indywidualnych – to wszystko czeka na wszystkich zainteresowanych programem Erasmus+ i  sektorem Młodzież. Zapraszamy do udziału!

Kiedy i gdzie?
29 stycznia (czwartek) w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego w Warszawie. Zapraszamy do rejestrowania się na jedną z dwóch prowadzonych sesji: od 10.00 do 11.30 i od 12.15 – 13.45.  Na każdą z sesji możemy zaprosić do 120 osób.

Erasmus+ funkcjonuje od początku 2014 r. Pod jego szyldem połączyło się siedem europejskich programów realizowanych w perspektywie finansowej 2007-2013, m.in. program „Uczenie się przez całe życie” oraz program „Młodzież w działaniu”.

Spotkanie na Stadionie Narodowym w Warszawie to nie tylko doskonała okazja, żeby dowiedzieć się jak funkcjonuje program Erasmus+. To również możliwość rozwiązania problemów, podzielenia się wątpliwościami z ekspertami oceniającymi wnioski, okazja do znalezienia inspiracji do realizacji nowych projektów.

Co ważne jest to możliwość skonsultowania wszelkich wątpliwości przed lutowym konkursem wniosków. To także okazja by zorientować się jakie możliwości daje program dla organizacji i instytucji pracujących z młodzieżą z tzw. mniejszymi szansami.

Program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.erasmusplus.org.pl/ogolnopolski-dzien-informacyjny-programu-erasmus-2015/

Przydatne linki:

Kalendarz wydarzeń

Program Młodzież w Działaniu