Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Młodzież w działaniu" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Młodzież w Działaniu
Komisja Europejska Fundacja Rozwmoju Systemu Edukacji

Mediateka

Zapraszamy do obejrzenia filmów przybliżających istotę i założenia Programu "Młodzież w działaniu", jak i ukazujących ciekawe projekty.

 

Dlaczego warto brać udział w programie "Młodzież w działaniu"

Filmik jest wynikiem szkolenia "PROMO, czyli jak upowszechniać rezultaty projektów", które odbyło się w maju 2012 roku . 

Wydawca: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

"Młodzież w działaniu"

To najnowszy film stworzony przez Narodową Agencję celem przybliżenia oglądającym projektów młodzieżowych, dofinansowanych w ramach programu.
 
Wydawca: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

 

Relacja z Dnia Wolontariatu Młodzieżowego

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z Dnia Wolontariatu Młodzieżowego, który odbył się 2 września 2011 w ramach komisyjnego pawilonu EYV Tour 2011, zorganizowanego z okazji Europejskiego Roku Wolontariatu.

Wydawca: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

"Małe działania zmieniają świat"

Teaser "Małe działania zmieniają świat" powstał w celu promocji Dnia Wolontariatu Młodzieżowego - EYV Tour 2011 oraz innych wydarzeń związanych z wolontariatem.

Wydawca: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

DEOR?! Co to takiego?

Filmik jest wynikiem szkolenia "Sztuka promocji", które odbyło się w 2011 roku i dotyczyło upowszechniania rezultatów projektów. Uczestnicy i trenerka opowiadają o tym, czym jest promocja rezultatów i dlaczego jest tak ważna.

Wydawca: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Jak reklamować rezultat?

Filmik jest wynikiem szkolenia "Sztuka pomocji". Jest to krótka reklama szkolenia, jak i samego DEORU (upowszechniania i wykorzystywania rezultatów projektów).

Wydawca: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Razem

Film przedstawia podstawowe informacje na temat programu "Młodzież w działaniu" poprzez prezentację ciekawych projektów,  które wpisywały się w Europejski  Rok Dialogu Międzykulturowego (2008).

Wydawca: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

 

 

Nie rozumiem - Wolontariat

Film przedstawia życie wolontariuszy, którzy przyjechali do Polski pracować społecznie w ramach różnych projektów a przy okazji poznali naszą kulturę i zwyczaje. Jak tu trafili?  Co sądzą o Polsce? Co robią w ramach wolontariatu?

Wydawca: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Niebo nad Europą

Jest to kilku minutowy film opowiadający o programie "Młodzież" (2000-2006) oraz ukazujący ciekawe projekty realizowane przy jego finansowym wsparciu w Polsce.

Wydawca: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

 


 

Start programu "Młodzież w działaniu"

W 2007 roku następiła zmiana programu MŁODZIEŻ na program "Młodzież w działaniu". Film przedstawia przykładowe projekty, zasady i założenia programu oraz jego poszczególnych Akcji. Co ciekawe narratorem jest Dyrektor Programu - Tomasz Bratek.

Wydawca: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacj

 

Więcej ciekawych filmów na temat programów realizowanych w ramach Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji znajdziecie na naszym Youtubowym kanale FRSE TV. 

Kalendarz wydarzeń

Program Młodzież w Działaniu