Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Młodzież w działaniu" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Młodzież w Działaniu
Komisja Europejska Fundacja Rozwmoju Systemu Edukacji

Ogólnopolska akcja - Efekt Wolontariusza

- czyli jak małe działanie może zmienić świat

niczym ruch skrzydłami motyla wywołujący silny wiatr po drugiej stronie planety.

Efekt wolontariusza to ogólnopolska akcja realizowana w kilkunastu miejscach w Polsce, w tym w czterech placówkach edukacyjnych w Warszawie. Naszym celem jest docenienie pracy wolontariuszy działających w ramach Wolontariatu Europejskiego na całym świecie.

17 i 18 września 2011 roku odbędą  się różne działania prowadzone przez zagranicznych wolontariuszy oraz ich przyjaciół, które przyczynią się do promocji wolontariatu oraz pokażą, jak wiele cennych doświadczeń można zdobyć w jego ramach. Dodatkowo wszelkie zaplanowane działania kierowane będą do społeczności lokalnych, aby ludzie, wśród których wolontariusze żyją na co dzień, również mogli włączyć się w ich aktywne świętowanie.

Wiele ciekawych akcji odbędzie m.in.: w Bystrzycy Kłodzkiej, Gdańsku, Poznaniu, Bydgoszczy, Szczecinie, Koszalinie, Lesznie, Białymstoku, Krzyżowej i innych.

W akcję zaangażowane są wybrane organizacje realizujące projekty w ramach Wolontariatu Europejskiego. Dodatkowo 30 zaproszonych wolontariuszy z całej Europy będzie prowadzić zajęcia w czterech warszawskich organizacjach. Już niedługo dowiecie się, co przygotowali wolontariusze na terenie całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się z organizacjami, które z nami współpracują.

Co się będzie działo w Warszawie?

Śledźcie nasza stronę i dołączcie do nas. Zapraszamy!

Kalendarz wydarzeń

Program Młodzież w Działaniu