Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Młodzież w działaniu" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Młodzież w Działaniu
Komisja Europejska Fundacja Rozwmoju Systemu Edukacji

Program w regionach

INFORMUJEMY, ŻE OBECNIE DZIAŁALNOŚĆ KONSULTANTÓW ZOSTAŁA ZAWIESZONA.

OFERTA OŚRODKÓW SZKOLĄCYCH POZOSTAJE BEZ ZMIAN.

 

Program "Młodzież w działaniu" oferuje wsparcie w Twoim regionie poprzez następujące struktury:

1. Ośrodki szkolące programu "Młodzież w działaniu"
Ośrodki szkolące oferują szkolenia wprowadzające. Trwają one 1 lub 2 dni i poruszają tematykę związaną ze strukturą Programu: podziałem na Akcje i ich specyfiką, cyklem projektowym, podstawowymi aspektami jakościowymi projektu w programie, założeniami jakościowymi w poszczególnych Akcjach, priorytetami i edukacją pozaformalną, pracą nad wnioskiem do programu i finansowaniem działań.

Jeśli chcesz uczestniczyć w spotkaniu informacyjnym bądź szkoleniu wprowadzającym - sprawdź aktualne szkolenia lub skontaktuj się z podanymi osobami w swoim regionie.   

2. Konsultanci programu
Przez nich prowadzone są konsultacje. Można z nimi przedyskutować swój pomysł na projekt, zasięgnąć porady dotyczącej prawidłowego wypełnienia wniosku o fundusze, zrealizowania już zaakceptowanego projektu bądź właściwego rozliczenia działań. Jeśli jesteś tym zainteresowany, skontaktuj się z konsultantem działającym w Twoim województwie. Po kliknięciu na interesujący Cię region Polski, zobaczysz dane konsultanta.

Konsultanci na pracę związaną z naszym programem poświęcają dwie godziny w tygodniu, dlatego radzimy skontaktować się z nimi odpowiednio wcześniej, aby na pewno znaleźli dla Was czas. 

Ponadto konsultanci organizują spotkania informacyjne - prezentacje możliwości oferowanych przez program „Młodzież w działaniu”. Sprawdź aktualne zaproszenia na spotkania lub skontaktuj się z konsultantem w swoim regionie. Spotkania trwają do 3 godzin.

 

Wykaz Ośrodków Szkolących

Javascript is required to view this map.

Kalendarz wydarzeń

Program Młodzież w Działaniu