Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Młodzież w działaniu" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Młodzież w Działaniu
Komisja Europejska Fundacja Rozwmoju Systemu Edukacji

Promocja

SERWIS DLA BENEFICJENTÓW

Promocja programu oraz rezultatów projektów dofinansowanych przez program to nieodłączny element przedsięwzięć realizowanych przez beneficjentów. Jak to robić? Jakie są obowiązki? Zapoznajcie się z naszą podstroną poświęconą widoczności i upowszechnianiu rezultatów (DEOR), a dowiecie się wielu cennych rzeczy.

SERWIS DLA MEDIÓW

Jeżeli chcecie dowiedzieć sie co ostatnio działo sie w programie, z czego zasłynął oraz co planuje w ramach swoich działań promocyjnych zajrzycie tutaj. W tym dziale znajdziecie wszelkie potrzebne informacje.

LOGOTYPY

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat używania naszych logotypów. Również w tym miejscu pobierzecie wszelkie potrzebne do zapewnienia widoczności programowi znaki.

MEDIATEKA

Obejrzyjcie filmy poświecone programowi "Młodzież w działaniu" oraz jego Akcjom. Dowiesz sie jak wyglądają młodzieżowe projekty!

ARCHIWUM WYDARZEŃ

W tym miejscu znajdziecie spis wszystkich większych wydarzeń zrealizowanych i promowanych przez Narodową Agencję Programu "Młodzież w działaniu". Ponadto w łatwy sposób odszukacie relacji oraz fotoreportaży z tych imprez.

Kalendarz wydarzeń

Program Młodzież w Działaniu