Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Młodzież w działaniu" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Młodzież w Działaniu
Komisja Europejska Fundacja Rozwmoju Systemu Edukacji

Międzynarodowe Szkolenie Bi-Tri-Multi w Grecji

Termin spotkania: 
11.06.2014 - 15.06.2014
Status: 
Nabór zakończony
Miejsce spotkania: 
Grecja
Termin zgłoszeń: 
09.03.2014
Rodzaj spotkania: 
Międzynarodowe wysyłające
Cel i tematyka: 

Polska Narodowa Agencja Programu „Erasmus +” zaprasza na międzynarodowe szkolenie dla pracowników młodzieżowych. Spotkanie jest przeznaczone dla osób, które chcą zdobyć umiejętności związane z tworzeniem międzynarodowych projektów wymiany młodzieży.

Profil uczestnika: 

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji młodzieżowych (sprawdź organizacje uprawnione do udziału w programie), którzy nie mają doświadczenia we współpracy międzynarodowej. Wskazana jest znajomość języka angielskiego umożliwiająca uczestnictwo w warsztatach. W szkoleniu, które odbędzie się w Grecji w dniach 11-15 czerwca 2014 roku wezmą udział pracownicy młodzieżowi z Bułgarii, Cypru, Estonii, Grecji, Holandii, Islandii, Lichtensteinu, Niemiec, Norwegii, Polski, Rumunii, Szwajcarii, Turcji, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch. Każdy kraj będą reprezentować grupy 2-5 osobowe.

Zgłoszenia: 

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do 9 marca za pośrednictwem strony SALTO (wymagane jest wcześniejsze zarejestrowanie się na stronie). W razie pytań prosimy o kontakt z Grzegorzem Kucharykiem (grzegorz.kucharyk@frse.org.pl).

Warunki uczestnictwa: 

Koszty zakwaterowania i wyżywienia pokrywa Grecka Narodowa Agencja Programu „Erasmus +”.

Koszty podróży polskich uczestników zostaną w całości zwrócone przez Polską Narodową Agencję po zakończeniu szkolenia i przekazaniu raportu. Uczestnicy zobowiązani są do wcześniejszego opłacenia całkowitych kosztów podróży wraz z ubezpieczeniem (z miejsca zamieszkania do miejsca szkolenia).

W przypadku braku możliwości sfinansowania kosztów podróży z własnych środków, prosimy o kontakt mailowy z Narodową Agencją: grzegorz.kucharyk@frse.org.pl.

PodglądZałącznikWielkość
infopack_2013_2014.pdf734.9 KB

Kalendarz wydarzeń

Program Młodzież w Działaniu